Ürünlerimizin tasarımı ve üretimi Ahumay Sanat Evine aittir. Kurucusu Ahmet Umut Aydemir’in ismini ifade eden "AHUMAY" patenti taşımaktadır. Ürünlerimiz kendisine ait bir çizgisi ve özgün tasarımlarıyla; Yüzük, Küpe, Kolye ucu, Kolye, Bileklik, Bilezik, Broş, Kol düğmesi, Takım, Obje gibi geniş bir kategoride hizmet vermekte ve üstün tekniklerle üretilmektedir.

Altın ve Gümüş gibi kıymetli metallerin kullanıldığı çalışmalarımızı zengin çeşitlilikle, değerli ve yarı değerli taşlarla süslemekte, pirinç, bakır, bronz gibi metalleri ve imitasyon taşları kullanmamaktayız. Bununla beraber Deniz kabuğundan köseleye, ahşaptan kemiğe, seramikten mineye kadar farklı materyallerin kullanıldığı el işi ürünlerimizi milyem değeri yüksek metallerle üretmekte ve üretim aşamasındaki hassasiyete özen göstermekteyiz.

"Gümüş" - "Altınlı Gümüş" - "Altın" olmak üzere 3 ayrı kategoride ürettiğimiz eserlerimizi, tek-tek tasarlayıp özenle üretmekteyiz. Nadirlik vasfının kaybolmaması için çok sayıda üretilmemekte ve kesinlikle seri üretim bandında üretim yapılmamaktadır.

Üretimdeki misyonumuz; neredeyse endüstriyel takıya yenik düşmüş sanatsal takının ehil kimselerce üretilmesini sağlamak ve var olması için gereken güce omuz vermektir. Gayemiz geçmişin bize olan hediyesini geleceğe iade etmektir.

TPL_KALLYAS_TOTOP